Track_Shovel@slrpnk.net to memes@lemmy.worldEnglish · 10 months agoI can't haz cheeseburgerslrpnk.netimagemessage-square10linkfedilinkarrow-up1263arrow-down18
arrow-up1255arrow-down1imageI can't haz cheeseburgerslrpnk.netTrack_Shovel@slrpnk.net to memes@lemmy.worldEnglish · 10 months agomessage-square10linkfedilink
minus-square🇰 🌀 🇱 🇦 🇳 🇦 🇰 🇮 🏆@yiffit.netlinkfedilinkEnglisharrow-up4·edit-210 months agoI’m including vegetables and condiments in that, and making my own buns. Flour is cheap AF.
$6-7 for 32 buns?
I’m including vegetables and condiments in that, and making my own buns. Flour is cheap AF.
Makes sense.